Shadows From The Past
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сенки от миналото ...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Тест, за да не затрият форума
Дискусии ... EmptyЧет Май 09, 2024 12:13 am by ShaDow_MiSt

» Флууд зона ^^
Дискусии ... EmptyСря Окт 12, 2011 6:03 pm by Lirit Ruthven

» Анимета ...
Дискусии ... EmptyСря Авг 17, 2011 3:35 pm by mimizi1

» Обсъждане на РП
Дискусии ... EmptyНед Сеп 13, 2009 10:57 pm by ShaDow_MiSt

» Тишина в мрака
Дискусии ... EmptyНед Сеп 13, 2009 2:10 pm by DARTHVERENI

» Това или онова
Дискусии ... EmptyНед Сеп 13, 2009 1:31 pm by DARTHVERENI

» Да преброим до 1000
Дискусии ... EmptyПет Авг 28, 2009 8:29 pm by Джесика де Вандемион

» Накъде?...
Дискусии ... EmptyСря Авг 26, 2009 3:30 pm by ShaDow_MiSt

» Новости около форума
Дискусии ... EmptyСря Авг 26, 2009 2:33 pm by ShaDow_MiSt


 

 Дискусии ...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ShaDow_MiSt
... Рицар на печалния образ ...
... Рицар на печалния образ ...
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 562
Age : 32
Местожителство : Shadow Realms
Registration date : 15.01.2008

Герой
Име: Андер Смахнатия
Раса: Човек
Гилдия: -----

Дискусии ... Empty
ПисанеЗаглавие: Дискусии ...   Дискусии ... EmptyСря Дек 10, 2008 11:03 pm

Ами тук ще пускаме по някой сериозен въпрос, който ще разискваме определено време. След това друг и така. Всеки, който желае да изрази мнението си може да пише. Нека подчертая, че когато някой напише размишленията си по въпроса, не трябва да задава нов въпрос. Когато темата се изчерпи всеки ще предложи една и накрая ще решим по коя да говорим ... Надявам се да сте ме разбрали.

Сега, започвам аз. Въпросът ми е свързан с приятелството. Представете си, че имате човек, който мислите за предан приятел, приемате го с недостатъците му, помагате му, когато можете и правите всичко, което включва приятелството. Но идва период, когато започвате да се карате по-често. Вие се борите, но той решава, че вече няма смисъл щом не се разбирате както преди. Е, защо постъпва така? Вие как бихте постъпили, как бихте се почувствали? Аз ще пиша след първия, който отговори, за да не направя пак двоен пост ^^
Върнете се в началото Go down
http://shadows.forumclan.com
DARTHVERENI
Слънчевият отмъстител
Слънчевият отмъстител
DARTHVERENI


Брой мнения : 308
Age : 47
Местожителство : В СЕНКИТЕ
Registration date : 23.06.2008

Герой
Име: Реван Дакари
Раса: Човек
Гилдия: на здрача

Дискусии ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии ...   Дискусии ... EmptyЧет Дек 11, 2008 12:57 am

Нормално е приятелите от време на време да се карат и да не се разбират за всичко. В подобна ситуация бих опитал да изгладя нещата, но ако не успея и ако реши, че повече не можем да сме приятели прав му път. Няма да ми е приятно, но "Насила хубост не става". Между впрочем преди няколко години ми се случи такова нещо с тогавашното гадже
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
ShaDow_MiSt
... Рицар на печалния образ ...
... Рицар на печалния образ ...
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 562
Age : 32
Местожителство : Shadow Realms
Registration date : 15.01.2008

Герой
Име: Андер Смахнатия
Раса: Човек
Гилдия: -----

Дискусии ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии ...   Дискусии ... EmptyЧет Дек 11, 2008 4:57 pm

Така е, на сила хубост не става. След като твой приятел, който си имал за много близък те остави казвайки подобно нещо, значи той не желае да се бори повече за теб. Не знам, не обичам да съм прекалено крайна, но ако приятелят те остави, то тогава малко или много губиш доверие и в останалите. Каква е гаранцията, че някой друг не толкова близък приятел също няма да се откаже от теб, щом дори най-добрият го е направил? Няма гаранция, но си мисля, че щом той/тя те оставил значи приятелството ви не е било чак толкова истинско колкото си си мислил ти ... Нали приятел в нужда се познава? Предполагам, че трябва да се приеме решението на другия без лоши чувства - да, чувстваш се предаден, чувстваш се обиден, крайно разочарован, защото ти си правил всичко, а той при малко повече трудности се е отказал, но така ти дава шанс да намериш някой, който наистина ще е винаги до теб. На мен скоро ми се случи подобно нещо ... но не смятам, че изпитвам лоши чувства към момичето, единствено ми е много болно, че го научих чрез други, а не от нея. Но ... здраве да е. За две седмици има нова най-добра приятелка и не я съдя за това, просто нз ... адски е тъжно, че мога да бъда заменена толкова бързо. Все пак истинското приятелство остава за много по-дълго от няколко години ... Дискусии ... 845222
Върнете се в началото Go down
http://shadows.forumclan.com
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 141
Age : 34
Местожителство : Everywhere and Nowhere...
Registration date : 17.06.2008

Герой
Име: Меи Сентмирамитта Джемил
Раса: полу-човек,полу-елф (Слънчев)
Гилдия:

Дискусии ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии ...   Дискусии ... EmptyСъб Дек 13, 2008 5:31 pm

Jочно по тази тема мога да говоря с часове, но не мисля да го правя, тъй като всичко вече е минало...
Та, като казвам това, имам в предвид, че преди няколко години при мен се случи нещо подобно. Имаше едно момиче, което страшно много уважавах и смятах, че мога да споделям и говоря за всичко с нея, а смятах че и при нея е така. е, то си и беше, но с течение на обстоятелствата така се подредиха, или по- скоро разредиха нещата ,че вече дори не се поглеждаме като се разминаваме по улиците. И честно, за нея пре спокойно мога да кажа, че не мога да я понасям. Просто не мога да й простя за всичко, което беше казала, и то не на мен лично от началото, а на други, и вече след това се реши най- сетне да си излее злобата... е, лошо за нея после, издаде тайните си на някои които се възползваха от това.
Та, приятелството е сложно нещо, то се печели веднъж, но загуби ли се, после връщане няма- " Чашата ще се счупи, парчетата ще се съберат, но лепилото е безсилно ". Винаги има страх ( може би), че може нещо да се случи и човека ,с който се чувстваш добре, който можеш да помолиш за услуга, да се довериш и да знаеш, че можеш да разчиташ на него "да ти ритне табуретката" ( Xxax ) и да се скарате, дори за най- малката глупост, заради някоя мушица... признавам си, убийствено е. Затова и сега, вече имам една приятелка, на която наистина мога да разчитам за всичко, че дори и да ме прецака брутално ако го поискам от нея. Правим си отстъпки една на друга, приемаме се както с лошите, така и с добрите си качества и се подкрепяме в каквото и да било...
Приятелят не е само човек, който да ти помага щом имаш нужда, той е човек, който да е постоянно до теб не само в помощ, а в абсолютно всичко...
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
ShaDow_MiSt
... Рицар на печалния образ ...
... Рицар на печалния образ ...
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 562
Age : 32
Местожителство : Shadow Realms
Registration date : 15.01.2008

Герой
Име: Андер Смахнатия
Раса: Човек
Гилдия: -----

Дискусии ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии ...   Дискусии ... EmptyСъб Дек 13, 2008 11:55 pm

Така е, но понякога излиза, че човека, който си мислил за приятел не е изпитвал същото към теб. И при мен би излязло цял ферман ако трябва да опиша ситуацията, но просто не мога да разбира как може някой, който ти казва, че за него значиш толкова много и че си единствената причина да живее (измъкнах я от страшна депресия ) да те смени толкова бързо? Аз нямам отговор. Знам само, че усещането е ужасно - смисъл чувстваш се предаден, неоценен, излъган. Единственото, за което съжалявам, не е че бях приятелка с нея, а това, че се доверих толкова много на човек, който има нужда от мен, само когато има проблеми ...
Върнете се в началото Go down
http://shadows.forumclan.com
katri_mei
Light in the darkness
Light in the darkness
katri_mei


Брой мнения : 141
Age : 34
Местожителство : Everywhere and Nowhere...
Registration date : 17.06.2008

Герой
Име: Меи Сентмирамитта Джемил
Раса: полу-човек,полу-елф (Слънчев)
Гилдия:

Дискусии ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии ...   Дискусии ... EmptyНед Дек 14, 2008 12:03 am

Колко много двете събития се презастъпват. При мен беше абсолютно същото, и аз се чувствах така. Само, че в моя случай онова момиче реши да ме замени за момче, с което се ненавиждахме, като реши да издаде мои тайни на него, а няколко месеца по- късно двамата се разделиха...
Върнете се в началото Go down
http://ekaterinaes.blogspot.com/
ShaDow_MiSt
... Рицар на печалния образ ...
... Рицар на печалния образ ...
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 562
Age : 32
Местожителство : Shadow Realms
Registration date : 15.01.2008

Герой
Име: Андер Смахнатия
Раса: Човек
Гилдия: -----

Дискусии ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии ...   Дискусии ... EmptyНед Дек 14, 2008 12:06 am

Да! Колко сходни ситуации, само че мен ме замениха за момиче, с което не моем да се траем от деца. Просто не знам как го направи, но предполагам, че и тя ще се раздели с новата си "приятелка" скоро. Просто я знам другата и в момента, в който това момиче й е ненужно ще я остави просто ей така. Иронията е, че преди време двете не можеха да се понасят, а сега ще празнуват заедно Нова Година, всеки ден са заедно ... Лицемерието е страшно нещо namigvane
Върнете се в началото Go down
http://shadows.forumclan.com
Джесика де Вандемион
Танцуващата с остриета
Танцуващата с остриета
Джесика де Вандемион


Брой мнения : 267
Age : 34
Registration date : 07.09.2008

Герой
Име: Джесика де Вандемион
Раса: човек
Гилдия: -------

Дискусии ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии ...   Дискусии ... EmptyСъб Юни 27, 2009 1:17 am

И аз имам въпрос. Да речем сте две приятелки се познават от много години. Едната приятелка харесва едно момче и един ден решават да излязат тримата. Така и другото момиче се запознава с момчето. Приятелката на момчето е решила че колкото по голяма е компанията толкова по весело, но го харесва. Приятелката и вижда това и решава да и го отнеме. Как се постъпва в такъв момент?
Върнете се в началото Go down
http://sedai.forumsline.com/forum.htm
Sponsored content





Дискусии ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискусии ...   Дискусии ... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискусии ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shadows From The Past :: Занимавки :: Радио Ереван-
Идете на: